O nas

STUDIO PROJEKTOWE I STOLARNIA

Tu pracują projektanci, technolodzy i rzemieslnicy, a jednocześnie artyści i wizjonerzy. Nasza firma zajmuję sie wykonawstwem mebli według własnego projektu. Nasi designerzy moga również zaprojektowac mebel na państwa potrzeby. Absolwenci poznanskiej Akademii Sztuk Pięknych i Wydzialu Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego oraz wykwalifikowani rzemieślnicy realizują zamówienia specjalne w pracowni stolarskiej z ponad 30-to letnim doswiadczeniem. Zapraszamy do współpracy.

RZEMIOSŁO

Nasze wyroby realizowane są w stolarni, która od ponad 30 lat wykonuje niepowtarzalne meble pokojowe, łazienkowe, biurowe oraz schody i drzwi. Pracują tu doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, gwarantujący najwyższą jakość wykonywanych produktów. Wyposażenie naszej stolarni zapewnia nam możliwość tworzenia wyszukanych brył. Realizujemy projekty wymagające gięcia jak również rzeźbienia drewna. Podejmowanie się ambitnych i skomplikowanych projektów to nasza pasja.


JAK DZIAŁAMY

Naszą pasją od zawsze było tworzenie od podstaw, przekształcanie wizji w rzeczywistość, począwszy od idei poprzez projekt i wykonanie ostatecznego wytworu. Chcemy projektować meble, które nie tylko są praktyczne, ale rownież wnoszące do wystorju wnętrz oryginalny charakter i jedyny w swoim rodzaju styl poprzez ich niepowtarzalność. Wierzymy, że na zabudowę każdego wnętrza mogą składać sie instalacje artystyczne, ktore zapewniaja takie cechy jak szeroka funkcjonalość oraz trwałość. Wszystko to połączone z precyzją wykonania, powoduje że nasze produkty osiagają wysoką jakość, aby mogły służyć i cieszyc oko długie lata. Jeżeli masz swoj styl i pomysł na ciekawy mebel odpowiadający Twoim potrzebom, skontaktuj się z nami. Po wspolnej rozmowie w ramach bezplatnej konsultacji, zaprojektujemy i wykonamy go specjalnie dla Ciebie. Przygotowujemy kompleksowe projekty techniczne i wizualizacje w wielu wariantach kolorystycznych, aby rozwiać jakiekolwiek watpliowsci co do doboru ksztaltow i barw. StolarniaStudio wykonuje meble wolno-stojące jak np. stoliki RTV , regały, krzesła , łózka, stoły, ławy, lampy, ramy do luster itp.